مقالات

معرفی انواع ست رومیزی اداری و کاربرد آن ها

ست رومیزی اداری

ست رومیزی

 

ست رومیزی اداری

ست رومیزی اداری معمولا در اکثر شرکت ها و سازمان ها و محیط های اداری و دفتری کاربرد دارد. زیرا این مجموعه ی کوچک علاوه بر زیبایی و پرستیژ کاری ،نظم و ترتیب بسیار خوبی را در فضای کار ایجاد می نماید. شما در محیط کاری خود، احتمالا خرده وسایل کوچک زیادی دارید که ممکن است سبب نامرتب شدن سطح و کشوهای میزتان شود و اینجاست که ست رومیزی اداری کاربرد دارد.می توانید در این ست تمام لوازم تحریر،سوزن و پوننز،منگنه و چسب،اوراق و اسناد اداری و … را نگهداری کنید تا موقع استفاده از وسایل خود جای هر کدام را بدانید و با تمرکز بر کار و خیال راحت از وسایل خود استفاده کنید. در ادامه در باره ست‌های رومیز چند تکه و کاربرد بیشتر و انواع ست رومیزی اداری صحبت می کنیم.

 

کاربرد ست‌ رومیزی اداری

ست رو میزی اداری در کار،کاربرد فراوانی دارد، به طور مثال می توانید پرونده ها و کاغذها را در کازیه قرار بدهید، به این ترتیب هم فضای میزتان مرتب می شود و هم اینکه از گم شدن برگه های مهم جلوگیری می‌کنید و در زمان نیاز، آن‌ها را به راحتی پیدا می کنید. از زیر دستی آن به هنگام نوشتن به راحتی استفاده می کنید،جای قلم و خودکار،منگنه،و … که همگی کاربرد مخصوص خود را دارند.

 

به هنگام خرید ست رومیزی اداری به چه نکاتی دقت کنیم؟

به هنگام خرید یک ست رومیزی اداری باید به چند نکته توجه داشته باشیم،از جمله:

 

  • جنس :

یکی از مهم ترین ویژگی های ست اداری جنس آن‌هاست، ست اداری اغلب از چرم،چوب و فلز تهیه می شوند. البته گاهی در ساخت ست اداری از ترکیب چوب و چرم استفاده می شود که مناسب میز مدیران می باشد. از ست های فلزی و یا چوبی و پلاستیک فشرده به دلیل رسمی تر بودن آن در اتاق معون استفاده می شود.

ست رومیزی فلزی اغلب مخاطبان خاص خود را دارد و بسیار شیک است و در دکراسیون های خاص مورد استفاده قرار می گیرد.

ست رومیزی طوسی

  • رنگ  :

یکی دیگر از نکاتی که به هنگام خرید ست اداری باید به آن توجه کنیم رنگ آن می باشد.مسلما رنگ ست اداری در فضای دکوراسیون آن محیط بسیار موثر است. مثلا اگر جنس میز شما چوبی است بهتر است که رنگ ست رومیزی قهوه ای را انتخاب کنیدالبته ست اداری کاریردی جهت میز مدیران بهتر است رنگ مشکی و از جنس چرم باشد. به دلیل آن‌که قرار های مهم کاری در اتاق ریاست برگزار می شود پس بهتر است که بر سر میز ریاست مجموعه از ست رومیزی گرانبها تری استفاده شود.در ضمن گفتنی است که انتخاب رنگ ست رومیزی کاملا به سلیقه ی افراد بستگی دارد.

ست رومیزی قهوه ای

ست رومیزی مدیریتی

مجموعه ست رومیزی مدیریتی شامل یه پد یا همان زیر دستی ، جای نگهداری کاغذهای کوچک یادداشت و کارت ویزیت،یک جاقلمی جهت نگهداری درب خودکار و یک جامدادی یه شبیه یک لیوان است و می توان در آن انواع مداد و خودکار را نگهداری کرد، ابزار باز کننده پاکت های کاغذی یا نایلونی، کاست کاغذ، نگهدار تقویم، جای گیره و سوزن، منگنه و منگنه کش، دستگاه پانچ، نگهدار چسب و کازیه ،می باشد.

 

انواع ست‌های رو میزی 

می‌دانیم که ست رومیزی اداری از جنس پلاستیک فشرده، چوب و چرم ساخته شده است که باتوجه به نیاز محیط کارمان ،ست مناسب را خریداری می کنیم.مطمئنا در اتاق مدیر از ست چرم می شود به دلیل رفت و آمد کمتر و با توجه به جایگاه فرد و حتی نوع میز مورد استفاده آن مدیر، اما به روی میز منشی یا همان میز کانتر اغلب به دلیل رفت و آمد زیاد و قرار دادن مکرر لوازم تحریر و اوراق درست اداری، اغلب از ست فلزی یا پلاستیک فشرده استفاده می شود.

در ذیل چند نوع ست رومیزی را معرفی خواهیم کرد:

 

ست رو میزی ۱۱ تکه چوب و چرم :

این ست بسیار زیبا و مدرن می باشد و جلوه ی بسیار زیبایی به دکوراسیون محیط کارتان می بخشد، ضمن آنکه به دلیل ساخت این مدل ست از ترکیب چوب و چرم دارای کیفیت ودوام بسیار بالایی می باشد. این ست رومیزی شامل تکه های زیر می باشد:

جای کاغذ یادداشت ، جای پاکت نامه ، جای قلمی ، پانچ ، جاسوزنی ، دستگاه منگنه ، سوزن ۲۴.۶ ، کازیه ، پایه تقویم ، پایه چسب و سوزن کش

 

ست رومیزی ۱۰ تکه مدیریتی چرمی :

این ست رومیزی دارای ۱۰ تکه می باشد و جنس آن چرم است بنابراین انتخاب بسیار ایده آلی جهت دفتر مدیران می باشد و  رنگ بندی آن درسه رنگ قهوه ای ،مشکی و طوسی است.

این ست رومیزی شامل  تکه های زیر است:
کازیه ، قاب عکس ، جاکارتی ، جا تقویم ، ساعت ، جا خودکاری ، جای کاغذ یادداشت ، زیر دستی و پاکت بازکن

 

ست چرمی

  • ست رومیزی ۷ تکه چوبی :

این ست رومیزی تنها از چوب ساخته شده و جهت میز کارمندان، میز تحریر دانش آموزان و دانشجویان در منزل بسیار زیبا و کاربردی می باشد.

این ست شامل :

جای تقویم ، ساعت رومیزی ، جای خودکار ، جای ملزومات کوچک اداری ، یادداشت ، کازیه A4 ، جاخودکاری می باشد .

ست رومیزی چوبی

خرید ست رومیزی اداری از مستر اداری

با توجه به مطالب گفته شده، ست رو میزی در تمام محیط های دفتری و اداری به جهت نظم و ترتیب دادن به لوازم تحریر واداری کاربرد دارد، به هنگام خرید ست رو میزی چه از فروشگا های آنلاین و چه حضوری لازم است به مرغوبیت جنس کالا، به رنگبندی که با میز اداری و فضای کاریتان ست می شود وهمچنین نوع استفاده ی آن لحظه تعداد تکه های آن دقت کنید.

فروشگاه آنلاین مستر اداری انواع ست رومیزی در بهترین کیفیت وقیمت و تنوع رنگ بندی را به مشتریان عرضه می دارد.جهت خرید ست رومیزی می توانید با شماره های درج شده در سایت تماس گرفته و با همکاران ما در ارتباط باشید.